#
+48 501 006 831
napisz do nas
INFOLINIA

Odbiór osobisty w 33 sklepach stacjonarnych

# pokaż sklepy WTB
#

O nas

Sprzedażą kosmetyków i ich dystrybucją zajmujemy się od wielu lat. Szata graficzna jak i sposób wyszukiwania asortymentu ulegają ciągłej ewolucji, jednak podejście do Klienta pozostaje niezmienne. Zależy nam na świadczeniu usług najwyższej jakości zarówno w naszych sklepach stacjonarnych jak i sklepie internetowym.

 

W naszej ofercie proponujemy kosmetyki profesjonalne do włosów, twarzy, ciała i paznokci zarówno  znane i niszowe, odpowiadając cały czas na potrzeby klientów. Pracujemy nad naszą ofertą poszukując nowych, ciekawych propozycji i wyszukując perełek kosmetycznych na całym świecie dla naszych klientów.

 

Dbamy, by nasza oferta była atrakcyjna, dlatego oferujemy całą gamę promocji: od obniżek produktów po stałe zniżki dla Stałych Klientów.

 

Uzupełniamy ofertę handlową o porady dotyczące naszych kosmetyków w formie serii artykułów. Oferujemy świeże spojrzenie na pielegnację włosów, twarzy i ciała oraz obiektywne porównanie kosmetyków różnych producentów.

 

Nie ustajemy w pracach nad usprawnieniem działania sklepu i sprawieniem, aby był możliwie przyjazny dla Użytkowników. Wkrótce planujemy wprowadzić nowe udogodnienia.

 

Zapraszamy do śledzenia promocji, aktualnej oferty, a także wszelkich nowinek!

#
Lokalizacje sklepów
zamknij popup