Odbiór osobisty w 40 sklepach stacjonarnych

# pokaż sklepy WTB
#
+48 501 006 831
napisz do nas
INFOLINIA
#

SARYNA KEY

sie03

SARYNA KEY

Głęboko w sercu tropikalnej Afryki hodowane są od pięćdziesięciu lat drzewa Shea Karite-tree, których używa się do produkcji masła Shea. Masła, które posiada udowodnione właściwości lecznicze i upiększające, wykorzystywane w kosmetyce od lat. Masło to bogate jest w witaminy A, E i F, es-kwasy tłuszczowe, zasadnicze białka (budulce włosów) i kwas cynamonowy.


Kosmetyki zawierają także naturalne białka pszenicy, jabłka, bawełnę, proteiny jedwabiu i aminokwasy. Zapewnia to intensywne nawilżenie, regenerację suchych, uszkodzonych tekstur włosa, ochronę przed szkodliwymi promieniami UV i wolnymi rodnikami. Obecnie ten składnik – Masło Shea został wykorzystany w profesjonalnej keratynowej marce kosmetyków do włosów - Saryna Key Professional. Unikalny skład produktów zastosowanych w całej gamie produktów do pielęgnacji włosów ma za zadanie pozostawić Twoje włosy miękkie, lśniące, delikatne i piękne. Saryna Key Professional jest światowym liderem w wykorzystaniu masła Shea, matki wszystkich naturalnych zabiegów gwarantujących unikalny wygląd Twoich włosów.

 

Obecnie marka posiada w ofercie 5  linii produktów:

⇒ do włosów uszkodzonych – seria regenerująca;

⇒ zwiększająca objętość;

⇒ do włosów kręconych;

⇒ farbowanych – ochrona koloru;

⇒ oraz seria Specjalna.

 

Styliści na całym świecie zgadzają się, że unikalny skład zawarty w kosmetykach Saryna Key Professional jest liderem w kompleksowym dbaniu o jakość, połysk, miękkość i łatwość układania włosa.

 

Z Saryna Key Professional wszystkie rodzaje włosów będą odżywione, a ich prawdziwe piękno zostanie wyeksponowane przez Magię masła Shea.


Marka Saryna Key zobowiązała się do ochrony środowiska, dlatego też wszystkie butelki i pojemniki są w 100% zdatne do procesu recyklingu.


Produkty nigdy nie były i nie są testowane na zwierzętach.

 

SARYNA KEY - PRODUKTY - kliknij i przejdź do listy produktów

 

sie  03
#
Lokalizacje sklepów
zamknij popup