#
+48 501 006 831
napisz do nas
INFOLINIA

Odbiór osobisty w 33 sklepach stacjonarnych

# pokaż sklepy WTB
#

#ZeroZmarszczek

sty13

#ZeroZmarszczek

 

 

 

 

Cofnij czas w 2 minuty!

 

Spektakularny efekt bez specjalistycznych zabiegów w salonie kosmetycznym.
Bez zastrzyków, bez bólu.

 

  -20%  

KOD RABATOWY: AGELXR  

 

 

AGELXR

Reduktor Zmarszczek (0,6 ml)

 

Zlikwiduj zmarszczki w 2 minuty!

 

AGELXR to rewolucyjny preparat w formie mikro kremu, który w 2 minuty redukuje zmarszczki, worki pod oczami oraz inne niedoskonałości skóry. Efekt utrzymuje się do 8 godzin.

 

Regularne stosowanie kremu zmniejsza powstawanie nowych bruzd, spłyca zmarszczki, redukuje rozszerzone pory i przebarwienia oraz poprawia elastyczność skóry.

 

Opakowanie zawiera 10 lub 30 ampułek!

 

 

AGELXR

Reduktor Zmarszczek (0,6 ml)

Rewolucyjnym składnikiem AGELXR jest argirelina, której działanie porównuje się do działania botoksu, lecz bez inwazyjnego nakłuwania skóry!

 

Argirelina odpowiada za jędrną, elastyczną skórę oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo zapobiega wiotczeniu i utracie nawilżenia, a połączenie krzemianu magnezu oraz krzemianu sodu pozwala zmniejszyć widoczność porów, wyrównać strukturę skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Produkt zawiera witaminy A, E, H, B5, B8 oraz oleje roślinne bogate w kwasy Omega-3 i Omega-6, silnie regeneruje, nawilża oraz potęguje odnowę komórkową skóry.

 

 

#zerozmarszczek

Zero zmarszczek w 2 minuty!

Spektakularny efekt AGELXR jest natychmiastowy! Twoja skóra będzie zdrowsza i bardziej odżywiona!

 

AGELXR jest bardzo wydajny. W opakowaniu znajdziesz 10 lub30 ampułek o pojemoności 0,6 ml każda. Jedna ampułka wystarcza na 2 - 3 aplikacje!

Zamów AGELXR

 

 

Natychmiastowy Lifting

Spektakularny efekt bez specjalistycznych zabiegów w salonie kosmetycznym. Zero zmarszczek i worków pod oczami w 2 minuty! AGELXR od Hermz Laboratories

 

 

Jak stosować?

Optymalne efekty uzyskasz stosując AGELXR bezpośrednio na oczyszczoną skórę.

Zwilż delikatnie wodą miejsce aplikacji kremu. Nałóż na palec małą kroplę kremu AGELXR i delikatnie wklepując rozprowadź cienką warstwę na wybranym obszarze skóry. Zamknij tubkę natychmiast po wyciśnięciu kropli do aplikacji. Pozostaw rozprowadzony krem AGELXR na skórze przez 2 - 3 minuty nie wykonując żadnych ruchów mimicznych. Powiew chłodnego powietrza (wachlowanie) przyśpiesza oraz wzmacnia efekt działania AGELXR.

Opcjonalnie: Nałóż zestaw kosmetyków do makijażu. Kosmetyki do makijażu na bazie oleju mogą osłabić efekt działania kremu.

Zamów AGELXR

 

 

AGELXR dla kogo jest przeznaczony?
Wyjaśnia nam kosmetolog Marzena Żak.

 

Co powoduje, że krem działa podobnie do botoksu nie mając go w swoim składzie?

 

Głównym składnikiem aktywnym jest peptyd argirelina, odpowiadający za jędrną, elastyczną skórę oraz stymulujący produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo zapobiega wiotczeniu i utracie nawilżenia skóry.

 

Agelxr oferowany jest w formie mikro ampułek, które gwarantują optymalne wykorzystanie substancji aktywnej, zabezpieczając krem przed utlenianiem. Krem dedykowany jest osobom borykającym się ze zmarszczkami oraz workami pod oczami. Przemęczenie, retencja wody w organizmie, uwarunkowania genetyczne, a także wiele chorób cywilizacyjnych jest przyczyną powstawania worków pod oczami oraz innych niedoskonałości skóry.

 

Wiele moich klientek nie chce decydować się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dlatego przełomem w technologii anti-aging jest mikro krem Agelxr do stosowania miejscowego na skórę. To odpowiedź dla tych wszystkich kobiet które chcą w sposób całkowicie bezpieczny dokonać liftingu skóry bez specjalistycznych zabiegów.

Marzena Żak - Kosmetolog - Klinika Młodości

 

Masz Dość Marnowania Czasu i Pieniędzy na Drogie Zabiegi?

Zyskaj pewność siebie przywracając blask i jędrność swojej skórze w 2 minuty!

 
AGELXR - Instant Wrinkle Remover

  

 © GK Hair Polska Sp. z o.o. | ul. Modlińska 335E, 03-151 Warszawa

[email protected]  |  +48 501 003 709

 
             
sty  13
#
Lokalizacje sklepów
zamknij popup