#
+48 501 006 831
napisz do nas
INFOLINIA

Odbiór osobisty w 33 sklepach stacjonarnych

# pokaż sklepy WTB
#

Kuracja dla włosów w ampułce

sty22

Kuracja dla włosów w ampułce

REGENERACJA I ODŻYWIENIE WŁOSÓW W AMPUŁCE

 

Ampułki stanowią rewelacyjną alternatywę dla odżywek i masek do włosów. Jeśli Twoje włosy wymagają silnego wzmocnienia, regeneracji i odżywienia, a nie widzisz poprawy i pożądanych efektów po używaniu innych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów, warto zafundować im intensywną ampułkową kurację odżywczą.

 

Ampułki wyróżniają się najwyższą koncentracją składników aktywnych, dzięki czemu efekt widzimy już po pierwszym użyciu, jednak najlepszy efekt uzyskasz stosując całą kurację.

 

Oczywiście ampułki mają różne właściwości. Jeśli Twoje włosy potrzebują regeneracji, są suche, pozbawione blasku i elastyczności przez liczne zabiegi chemiczne (farbowanie, rozjaśnianie) wybierz ampułki, których zadaniem będzie odżywić i nawilżyć Twoje włosy.  

 

Idealnie sprawdzą się ampułki BIOPROTEN marki Farcom, które przeznaczone są do włosów suchych, uszkodzonych po zabiegach chemicznych.

 

Zawierają one ekstrakt z nasion bawełny, bogaty w białka, cukry i witaminę B, który nawilża i zmiękcza włosy oraz pomaga zachować naturalną strukturę włosów po zabiegach chemicznych.

 

Zawarte w ampułkach substancje poprawiają także dotlenienie i odżywienie cebulek włosowych.

 

Wzmocnione cebulki zapewniają wzrost zdrowych, lśniących i elastycznych włosów.

 

Dodatkowo poza wzmocnieniem i odżywieniem włosów, dzięki zawartości ekstraktu z nasion bawełny stymulują ich wzrost i zapobiegają wypadaniu.

 

 

Jak stosować ampułki, aby uzyskać najlepszy efekt? 

Najlepiej przeprowadzić całą kurację z 12 ampułkami. W zależności od stanu włosów  należy stosować ampułkową kurację 2 razy w tygodniu - 6 tygodni, bądź jeśli mamy włosy bardzo zniszczone stosować 3 razy w tygodniu - 4 tygodnie. 

 

 

Jak używać ampułki?

Przygotuj sobie małą miseczkę i pędzelek fryzjerski. Następnie wymieszaj zawartość ampułki z taką samą ilością wody, aż uzyskasz kremową konsystencję balsamu. Umyj włosy dwa razy. Następnie rozprowadź pędzelkiem balsam od nasady po same końce włosów.

 

I tu masz dwa warianty użycia:

 

1. Pozostaw balsam na włosach na ok. 3 minuty, równocześnie szczotkując włosy od nasady, aż po same końce. Dokładnie spłucz włosy.

 

2. Przy włosach słabych i bardzo zniszczonych po rozprowadzeniu balsamu na włosach owiń głowę ręcznikiem, bawełnianą koszulką i pozostaw na około 3-5 minut. Następnie dokładnie spłucz włosy. 

 

W obydwu wariantach po spłukaniu balsamu, oszuszamy ręcznikiem włosy i możemy dalej je modelować. 

 

Po wysuszeniu, wymodelowaniu włosów tak jak tylko lubimy od razu zauważymy efekt - włosy błyszczą się, są miękkie w dotyku i pieknie się układają. 

 

 

Terapię ampułkową do włosów warto przeprowadzić przynajmniej 3-4 razy w roku, szczególnie w okresach przesilenia, gdy włosy potrzebują szczególnej uwagi i regeneracji. 

 

sty  22
#
Lokalizacje sklepów
zamknij popup