O WayToBeauty
21-02-2014
O WayToBeauty

Spółka GK HAIR POLSKA Sp. z o.o. – właściciel sieci sklepów WAY TO BEAUTY oraz platformy intrernetowej waybeauty.pl, została założona przez wspólników mających ponad 50-letnie doświadczenie w dystrybucji zarówno kosmetyków, jak i wyposażenia salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA itp.

Założeniem spółki jest zwiększenie dostępności profesjonalnych kosmetyków na rynku dla odbiorców indywidualnych, jak również oferowanie innowacyjnych produktów dotychczas niedostępnych. Założenia te są z sukcesem realizowane m.in. poprzez otwarcie w pierwszym roku działalności – 9 punktów sprzedaży oraz wprowadzenie na rodzimy rynek dotychczas niedostępnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała – Saryna Key, Obliphica, Health&Beauty - importowanych z Izraela.
W Naszych sklepach profesjonalnie przygotowany personel doradzi i pomoże wybrać kosmetyki dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
W sieci naszych sklepów WAY TO BEAUTY czeka na Państwa bogactwo kosmetyków i perfum - dzięki szerokiej gamie profesjonalnych produktów do włosów, ciała i zapachów, każdy może w dowolnej chwili, w zaciszu swojego domu poczuć się jak w SPA.
Poszukując dalszych rozwiązań, dla wygody klientów, spółka otworzyła witrynę internetową waybeauty.pl, gdzie mogą nabyć Państwo cały nasz asortyment "1 kliknięciem ", bez wychodzenia z domu. Włożyliśmy bardzo wiele pracy i czasu, aby sklep internetowy był intuicyjny i przejrzysty, a zakupy były przyjemne i szybkie..

Dążąc do realizacji założeń i osiągania kolejnych sukcesów, nie zapominamy o nadrzędnych wartościach, jakimi w Naszej działalności są:
• standard pracy – naszym pracownikom staramy się zapewnić komfortowe i przyjazne środowisko pracy oraz szanse rozwoju zawodowego;
• wysokie standardy współpracy z partnerami handlowymi, w których kierujemy się otwartością, przejrzystością i etyką. Bardzo cenimy współpracę z firmami zaangażowanymi społecznie;
• wsparcie akcji charytatywnych oraz organizacji społecznych;

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek, jak:

…i wiele, wiele innych.


Strona internetowa: www.waybeauty.pl

Profil na Facebooku: www.facebook.com/WayToBeautyPolska